Dalsi cesky/slovensky hraci?

Moderator: DJ Die

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Thu, 24. Aug 06, 16:34

souky wrote:už žádnou lokalizaci ode mně neuvidíte omlouvám se moderátorům adminům i těm kteří by lokalizaci chtěli
omluva prijata ja se zase omlouvam ze jsem to nesmazl hned kdyz jsi to sem dal ale nebyl jsem uz na netu
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

souky
Posts: 356
Joined: Sun, 20. Aug 06, 15:20

Post by souky » Thu, 24. Aug 06, 20:06

mě mrzí to honění těhlech společností za ziskem no proto sem to tam dal a taky pro hráče který si už koupili en verzi

FVZ
Posts: 260
Joined: Wed, 16. Aug 06, 22:49

Post by FVZ » Thu, 24. Aug 06, 22:31

souky wrote:mě mrzí to honění těhlech společností za ziskem no proto sem to tam dal a taky pro hráče který si už koupili en verzi
Pokud hráč opravdu chce tak jí sežene, ale oficiální fórum to nepatří.

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Thu, 24. Aug 06, 23:31

FVZ wrote: Pokud hráč opravdu chce tak jí sežene, ale oficiální fórum to nepatří.
moje rec. egosoft jakozto nas hostitel, nam vsem zde poskytnul prostor pro diskuze. a ma nezadatelne pravo urcit si pravidla, ktera by jeho hoste mela doborvolne dodrzovat. pokud nekomu tyto pravidla nevyhovuji, nebo se dokonce bytostne nesnese s hostitelem, tak ma pravo do tohoto prostoru nevstupovat.

moderatori me jiste radi opravi, pokud se pletu, ale v pravidlech jsem se nikde nedocetl, ze by zakazoval vstup urcite skupine lidi (napriklad ekologistum, nebo linuxarum, nebo treba stahovacum) pouze (mimo jine) zakazuje diskutovat o moznostech jak ho (egosoft) financne poskodit a nebo odkazovat na takove informace jinde na internetu.

je to stejne jako kdyz Vasi navstevu pozadate aby se prezula. i ona muze tento pozadavek vnimat jako diskriminaci, ale jiste po navstevach nepozadujete aby se prezouvala jinde, nez u Vas doma :)

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Thu, 24. Aug 06, 23:57

no a jeste bys mel pridat ze se to nemusi libit Hypermaxu...
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Fri, 25. Aug 06, 08:14

DJ Die wrote:no a jeste bys mel pridat ze se to nemusi libit Hypermaxu...
to se jiste hypermaxu libit nemusi, ale hypermax zde nema zadny mandat.
kdyz budu ja provozovat napriklad portal o bonsai cats, tak se to jiste nemusi libit ekoterroristum, ale to jeste neznamena, ze by se moji navstevnici meli ohlizet na jejich pocity. moji navstevnici by meli dodrzovat moje pravidla, ne pravidla hypermaxu nebo Bursika.

zadnou takovou stranku neprovozuji a byl to pouze hypoteticky priklad.


PS: toto tema uz trochu zavani offtopicem a asi by bylo vhodne tuto diskuzi presunout jinam... hodlameli v ni pokracovat.

R8antik
Posts: 127
Joined: Thu, 28. Sep 06, 12:42
x3

Post by R8antik » Fri, 6. Oct 06, 21:46

Zdraví Vás nový "tulák-obchodník".Chci poděkovat DJ Die-mu a Adminum že mi pomohli s registraací.Stáh sem si ten nový bonuspack tak sem zvědavý

Vomit
Posts: 51
Joined: Fri, 8. Dec 06, 16:20
x3

Post by Vomit » Thu, 21. Dec 06, 15:38

Ahoj Vsichni
jsem novy pionyr vesmirny.par hodin litam X2CZ a je to docela tezky.videlavam a penize jdou pomalu.procitam si forum a nestacim se divit co tady vsichni ostatni maji a vlastni .koukam na krabici X3CZ a nevim jestli nemam preskocit na ni a drzet s vami trochu krok....zdar

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Fri, 22. Dec 06, 08:17

Vomit wrote:Ahoj Vsichni
jsem novy pionyr vesmirny.par hodin litam X2CZ a je to docela tezky.videlavam a penize jdou pomalu.procitam si forum a nestacim se divit co tady vsichni ostatni maji a vlastni .koukam na krabici X3CZ a nevim jestli nemam preskocit na ni a drzet s vami trochu krok....zdar
drz se X2ky co to jen pujde... jakmile ochutnas X3 tak uz nebudes chtit nic jinyho a se slzou v oku budes vzpominat na rychlost X2. pak uz bude pozde a Tvuj zivot se zcvrkne na shaneni penez na rychlejsi PC :)

User avatar
Sir_Thomas
Posts: 696
Joined: Wed, 23. Aug 06, 18:25
x4

Post by Sir_Thomas » Fri, 22. Dec 06, 09:15

gomecz wrote:
Vomit wrote:drz se X2ky co to jen pujde... jakmile ochutnas X3 tak uz nebudes chtit nic jinyho a se slzou v oku budes vzpominat na rychlost X2. pak uz bude pozde a Tvuj zivot se zcvrkne na shaneni penez na rychlejsi PC :)
Naštěstí tyhle starosti nemám... :)

Lord D
Posts: 181
Joined: Fri, 24. Nov 06, 19:59
x3

Post by Lord D » Fri, 22. Dec 06, 09:47

gomecz wrote:
Vomit wrote:Ahoj Vsichni
jsem novy pionyr vesmirny.par hodin litam X2CZ a je to docela tezky.videlavam a penize jdou pomalu.procitam si forum a nestacim se divit co tady vsichni ostatni maji a vlastni .koukam na krabici X3CZ a nevim jestli nemam preskocit na ni a drzet s vami trochu krok....zdar
tak tenhle problém naštěstí nemám. mě Sir Thomas ukecal abych si koupil X3 a znám tudíž jen tuto verzi hry. jak vypadala X2 a starší verze tedy nevím.
jinak když jsem si to z Prahy objednával tak mě něštvalo to že to trvalo 4 dny než mi to přišlo. hold závislost se projevila už před dodáním hry (i když jsem nevěděl do čeho lezu) :lol: :lol: :lol:

WildSammy
Posts: 2
Joined: Tue, 3. Oct 06, 00:59

Novy hrac X3 SVK :)

Post by WildSammy » Mon, 5. Feb 07, 03:44

Dobry den.

Moje meno je Samuel a som kapitan bojovej lode triedy M3 typ Nova. Mam za sebou uz zopar ostrych nasadeni, atd., atd..

Takze hlasim sa k ostatnym, ktory hraju X3.

Pochadzam zo Slovenska, mesto Nitra.

X3 je super hra, mozno trocha HW narocna, ale dnesne stroje ju zvladaju v pohode.

Najviac mi na nej chyba multiplayer cez internet na styl MMORPG.

Hra ma sice dostala svojimi moznostami, ale pocas hrania vzdy rozmyslam akoby som si ju najradsej zahral s niekym dalsim a to je u mna velke minus.

Skoda stareho a zlateho Freelancera :-)

~S.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 5. Feb 07, 14:19

no X3 neni na MP delane protoze Xuniverse jak je pro jednoho hrace dost velky pro vice hracu uz by to bylo horsi pokud chces hrat MP tak je opravdu lepsi dat FL ale pokud chces budovat stanice a flotilu tak je lepsi X3
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

Cruiser47
Posts: 19
Joined: Fri, 16. Feb 07, 13:31
x3

Post by Cruiser47 » Fri, 16. Feb 07, 13:40

ahojte!
ja som TU novy, ale v X3 mam 5 tovarni 5,4 miliona creditov...zle staty s paranidmi a so SPLITmi, no problem je taky, ze hraciu dobu mam asi tak 9-10 dni cisteho casu...no a na to je to malo penazi nie? co som cital na english forumoch, tak tak maju z jednej tovarne 20 milionov atd. a tiez chcem niekoho najst kto by mi pomohol nainsatalovat tie upgrady co tam su

infik
Posts: 31
Joined: Fri, 16. Mar 07, 11:13
x3tc

Post by infik » Fri, 16. Mar 07, 11:45

Tak Vás zdravím a tiež sa hlásim k CZ/SK hráčom. No mam hru asi tak dva dni a ešte som neprišiel ani na to ako si privlastnmit piratsku lodku.
Skoda že x3 nema multiplayera resp nejaký online server

Derflad
Posts: 39
Joined: Tue, 27. Feb 07, 15:56
x4

Post by Derflad » Fri, 16. Mar 07, 12:12

Na vas rozkaz jsem dorazil az z "daleke" Prahy :lol: a hlasim se take do sluzby.

X-tension gold (orig) mam davno za sebou, x2 (orig) taky, ted od unora jedu x3 (orig). Je to super. Zacal jsem hru uz celkem 4x. Nicmene pribeh jsem odehral hned na zacatku cely a hned pote opustil a jedu radsi volnou hru v modu DDRS. Prichazim asi o nejake vyhody, ale co se da delat :twisted:

zdravim timto vsechny vesmirny obchodniky a bojovniky. TerraCorps Fleet Hoah !!!! :P

R8antik
Posts: 127
Joined: Thu, 28. Sep 06, 12:42
x3

Post by R8antik » Sat, 17. Mar 07, 15:25

infik wrote:Tak Vás zdravím a tiež sa hlásim k CZ/SK hráčom. No mam hru asi tak dva dni a ešte som neprišiel ani na to ako si privlastnmit piratsku lodku.
Skoda že x3 nema multiplayera resp nejaký online server
Musíš trochu hledat na foru(4tá strana,15té téma)Proštuduj a když to nebude stačit tak dej vědět

Kiith-Sa
Posts: 2
Joined: Tue, 22. Feb 05, 17:44

Post by Kiith-Sa » Thu, 29. Mar 07, 10:04

Čau zo Spiša, ďalší Čech/Slovák do počtu :P
X-btf
X-Tension
X2 (hrám teraz, dajú sa nejako šlohnúť M6/M2/M1/TL ?)

X3 je pre môj komp príliš náročný... je rozdiel oproti X2 veľmi veľký? (väčší než medzi X-T a X2?)
Ak je, mohol by som rozmýšľať o upgrade...

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Thu, 29. Mar 07, 11:17

vitam te
v X2 se daji ukrast jen M6 ale to je hodne velka nahoda

X3 je hodne narocna hra a spis nez upgradovat bych doporucil investovat do noveho pocitace nove hry stejne budou minimalne tak narocne jako je X3
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Thu, 29. Mar 07, 15:18

Kiith-Sa wrote: X3 je pre môj komp príliš náročný... je rozdiel oproti X2 veľmi veľký? (väčší než medzi X-T a X2?)
hlavni rozdil je predevsim v engine grafiky, naopak v logice hry si s sebou dal vlaci temer vsechny neduhy starsich verzi... predevsim managment majetku by si zaslouzil rozsahlejsi rekonstrukci, nez je pridani komplexu (ale zaplat panbuh za nej). grafika je jednim slovem uchvatna (vid oldo), ale vice pripominek najdete v mem DeBriefingu

x2 jiz neni nadale tolik podporovana co se tyka scriptu (mody tam ani nebyly, nebo se pletu?) a takovej hyperion a vlastni velitelstvi vazne stoji za drobnou investici :)

DjDiee: zahozeni stareho vrakace a nakup noveho stroje se take zove "upgradem"

Return to “Česky / Czech X-Forum”