Problem z muzyką

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Argonone1
Posts: 8
Joined: Fri, 16. Dec 11, 08:46

Problem z muzyką

Post by Argonone1 » Fri, 16. Dec 11, 08:55

Witam,
Wczoraj zainstalowałem sobie X3, instaluje się pieknie ładnie gładko, ale wchodze do gry wybieram tryb odpala się elegancko i ale brak muzyki strasznie mnie wkurza.
Są tylko dzwieki komend, przekraczania bram i innych mniej ważnych rzeczy.
Zainstalowałem wszystko o co prosił podczas instalacji, i nie wiem jaka może być przyczyna tego. Bo gra się spoko ale bez muzyki to nie to samo

User avatar
Sorkvild
Posts: 3432
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 16. Dec 11, 09:03

Pliki sountracku musaly byc zainstalowane. Zawsze mozesz to sprawdzic namacalnie czy znajduja sie w podfolderze tc - soundtracks.

Anyways... moze glosnosc muzyki w menu gry masz wyciszona do zera ? Podglosnij i zmnien sektor zobacz czy gra. Jesli nie to obstawialbym cos na linii sterownik/kodek/karta.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Argonone1
Posts: 8
Joined: Fri, 16. Dec 11, 08:46

Post by Argonone1 » Fri, 16. Dec 11, 09:34

Pliki z muzyką są i działają odpalałem je losowo.
Zainstalowałęm teraz paczkę kodeków od nowa i gra mi się w ogole nie odpaliła, teraz ją przeinstalowywuje zobaczymy czy to coś da.
Aha głośność ustawiałem na 100% więc to nie to, czyli pewnie te nieszczęsne sterowniki
No nic czekam aż sie zainstaluje i zobacze

Argonone1
Posts: 8
Joined: Fri, 16. Dec 11, 08:46

Post by Argonone1 » Fri, 16. Dec 11, 09:50

Teraz w ogóle nie działa, po zainstalowaniu kodeków (zainstalowałem te takie paczki kodeków dla gracza typowo k-life kodek z tego roku jakoś z wrzesnia chyba )
Nie wiem co jest grane coś się pewnie gryzie ale nie mam pojęcia co...

Dobra gites działa, nie wiem co się stało odinstalowałem te kodeki i włączyłem jeszcze raz grę, reset kompa i jest muza
Dobra to dziś piątek, dziewczyna akurat do 18 w robocie potem u dentysty to ja napierdzielam hehe
Pozdrawiam :)

Argonone1
Posts: 8
Joined: Fri, 16. Dec 11, 08:46

Post by Argonone1 » Sat, 17. Dec 11, 19:57

Mam jeszcze pytanie odnośnie widoku z kokpitu, znalazłem to pytanie na FAQ jesnak to dotyczy wersji angielskiej a ja mam polską znaczy z napisami polskimi.
Czy można wgrać tego patcha i będzie działało poprawnie czy będzie ze sobą coś kolidować. Czy jest jakiś patch do polskiej wersji ?
Fajnie się gra z kokpitem miało to swój klimat w poprzednich częściach.

bufi
Posts: 1347
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Sat, 17. Dec 11, 20:18

Możesz kokpity instalować bez obaw. Najwyżej nazwa firmy produkującej panele do kokpitów będzie po angielsku ;)

P.

Argonone1
Posts: 8
Joined: Fri, 16. Dec 11, 08:46

Post by Argonone1 » Wed, 21. Dec 11, 22:51

Ok spoko,
mam pytanie zacząłem sobie grac kampanię i mam problem z misją w freedom's reach chodzi o ten wyścig za cholerę nie ogę go wygrać są jakieś metody na to albo sposoby ? Zawsze jestem drugi siedze już chyba z 1,5 h i **** ciągle to samo, koleś który wygrywa ciągnie ponad 600m/s ja mam ok. 460m/s
Nie mam pomysłu, próbowałem różne techinki i **uj...
Jakieś pomysły macie ?

Argonone1
Posts: 8
Joined: Fri, 16. Dec 11, 08:46

Post by Argonone1 » Wed, 21. Dec 11, 23:03

Hahah zawsze jak tu napiszę to rozwiązanie samo przychodzi, dobra już nie aktualne ogarnąłem to.
Trochę sprytu trzeba było:)

Argonone1
Posts: 8
Joined: Fri, 16. Dec 11, 08:46

Post by Argonone1 » Thu, 22. Dec 11, 11:49

Dobra kolejne pytanie,
Zastanwiam się tak bo ciągle latam na misje i nie mam nawet kiedy handlować i zarobić trochre gotówki czy w ogóle w kampani jest na to coś przeidziane tak jak np. w x2 the threat gdzie przerwy po misjach były dość długie i możliwość handlowania była nieco dłuższa, tutaj prawie w ogóle go nie ma albo ja robie coś nie tak.
Mogę wiadomo handlować busterem ale kupować 100 Ogniw i je sprzedawać uważam za trochę śmieszne ale jeżeli nie ma innej drogi...
Czy bedzie w ogóle jakakolwiek przerwa na handel żeby sobie coś dorobić ?

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Thu, 22. Dec 11, 16:03

Nie masz limitu czasu w misjach fabuły, w każdej chwili możesz zająć się czymkolwiek i wrócić do fabuły po pewnym czasie, kiedy uznasz to za stosowne.
Chyba po pierwszej misji fabuły mówią nawet abyś zajął się zarabianiem kasy zanim weźmiesz następną.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

Argonone1
Posts: 8
Joined: Fri, 16. Dec 11, 08:46

Post by Argonone1 » Thu, 22. Dec 11, 17:56

Dziekuje, no i tak w sumie sama gra mnie zmusiła do tego, że musiałem przerwać na dłuższą chwile główny wątek za względu na uzbieranie 200k kredytów.

Narazie wszystko jasne
Pozdrawiam i Wesołych świąt życzę Wszystkim Forumowiczom :)

Return to “Polskie / Polish X-Forum”